Ulaşım – Transfer Hizmetleri

Loca'da yerinizi aldınız mı ?

Loca Ulaşım – Transfer Hizmetleri

Konforlu ve keyifli bir yolculuk mu arıyorsunuz?

Transfer hizmetimiz ile size profesyonel bir yolculuk yapma imkânı sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz an, sadece bir telefon veya bir tık uzağınızdayız! Dilediğiniz aracı seçerek; konserlere, etkinliklere, otelinize, maçlara havalimanlarına sizler için sunmuş olduğumuz araçlar ile gidebilirsiniz

7 gün 24 saat hizmetinize sunduğumuz Vip araçlar ile yolcu transferi hizmetimiz, havalimanı ve otel transferleri için profesyonel bir çözüm anlayışı güder. Uzman ve deneyimli kadromuz, sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla, kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir, rezervasyon iptal ve değişikliği için hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin birçok bölgesinde transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Standart Araçlar ile Özel Transferi

Standart transfer alanında siz değerli misafirlerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Otelinizden havalimanına ve havalimanından otelinize konforlu ve modern araçlarımız, eğitimli ve güler yüzlü personelimizle ulaşımınızı sağlamaktayız.

 

Shuttle Araçlar ile Ekonomik Transferi

Siz değerli müşterilerimize esnek transfer çözümleri üretmektedir. Havalimanından otel bölgelerine belirli saatlerde hareket eden shuttle araçlar ile transfer hizmetinizi sağlamaktayız.

 

Kongre ve Seminer için Yolcu Transferi

Kongre ve seminerleriniz için yolcu transferi hizmetlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an, sadece bir telefon veya bir tık uzağınızdayız! Dilediğiniz büyüklükteki aracı seçerek; kongrelerinize, seminerlerinize veya büyük etkinliklere sizler için sunmuş olduğumuz kongre ve seminer araçları ile ekonomik transfer hizmetleri doğrultusunda ulaşım sağlayabilirsiniz.