Ses Sistemi – Işık – Podyum Temini

Loca'da yerinizi aldınız mı ?

Loca Ses – Işık – Podyum Temini

Loca Orkestra&Organizasyon olarak bizim için en önemli hizmetlerden biridir. Bu çalışmamız 4 ana başlık ve 4 ayrı ekip altında toplanmaktadır.

 

Ses Sistemleri

Tüm açıkhava ve kapalı salon etkinliklerinde dünya teknolojisinin son gelişmelerini takip ederek, yılların tecrübesiyle sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Profesyonel ekiplerimiz, bizimle çalışan sanatçıların rider’larında yer alan tüm ekipmanları bünyemizde bulundurarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Görüntü Sistemleri

Ürün tanıtımlarında, sunumlarda mekana uygun projeksiyonlar, pdp ekranlar, indoor-Outdoor led ekranlarımız ile etkinliklerinizde bütçeleriniz doğrultusunda farklı çözümler üretiyoruz.

Işık Sistemleri

Düğün, kurumsal organizasyonlar, konserler, gala ceceleri, defile, toplantı, lansman gibi çeşitli etkinliklerde, mekana ve amaca uygun çözümler ile ortama farklılık katıyoruz.

Sahne Dekor Podyum

Düğün, kongre, kurumsal organizasyonlar, lansman, ödül töreni ve toplantılarınızda sahne, podyum,  karşılama bankoları, yönlendirmeler, tasarım grubumuzun bilgisayar ortamında tasarladığı sahne dekorlarımızı, bire bir uygularken, sorunsuz çözümler üretiyoruz.